Medicína - ZÁŽITKOVÝ KURZ

Letní škola

Medicína - ZÁŽITKOVÝ KURZ

Lazy pod Makytou

Je tvým snem se stát lékařem? Chceš si vyzkoušet simulaci práce skutečného doktora? A chceš zakončit prázdniny v produktivním duchu? Rádi tě uvidíme na našem letním zážitkovém kurzu Medicína bez překážek!

Chci objednat →
Medicína - ZÁŽITKOVÝ KURZ

Podrobný harmonogram s místem konání zasíláme vždy v týdnu před začátkem daného termínu letní školy.

Zážitkový kurz už na Tebe čeká! Kurz v průběhu srpna je zaměřen na intenzivní týdenní přípravu středoškolských studentů pro budoucí studium na lékařské fakultě. Výuka probíhá vždy od pondělí do pátku v termínu od 16.8. do 20.8. 2021.

 

Co Tě čeká?

Ubytování a strava v ceně ja samozřejmostí. Protože odpočinek, dobré jídlo a také zdravý pohyb je polovina úspěchu, před snídaní si vždy dáme menší rozcvičku, aby nás u praktického nácviku první pomoci nezklamala fyzička. :) Čekat Tě budou nejen workshopy, kde si můžeš vyzkoušet chirurgické šití, čtení radiologických snímků, už zmiňovaný kurz první pomoci, ale dále i přednášky od atestovaných lékařů a specialistů nebo přednášky na osvojení důležitých atribut budoucího lékaře jako je komunikace a time management. Ale neboj, přijeli jsme se přeci i bavit! Spolupráci v týmu si vyzkoušíš v průběhu různých her, kvízů a aktivit, které jsme připravili přimo pro Tebe. 

Jednoduše řečeno, máme pro Tebe zábavu na celý den a zážitky, na které jen tak nezapomeneš. 

 

Kde?

Společně se podkáme v Lazech pod Makytou, což je městečko na hranicích Česka a Slovenska v malebném prostředí Javorníků. Ubytujeme Tě v horském hotelu František, kde máš k dispozici skvělé venkovní zázemí (hřiště, ohniště...) a nebo k relaxaci můžeš využít vnitřní bazén. 

 

Kdy?

Poprvé se uvidíme 16.8. a v pátek 20.8. už budeš ronit slzy, protože Tě budeme muset poslat domů. Ale neboj, odvezeš si plno nových zážitků a přátelství! Přesný čas a harmonogram k celé akci Ti pošleme nejpozději 5 dnů před začátkem na e-mail vyplněný v objednávce.

 

Co je v ceně?

Cena zážitkového kurzu je 4585 Kč a zahrnuje ubytování, stravu, zdravotnický materiál, propagační materiály a mnoho dalšího. Tak neváhej, vezmi kamarádku nebo kamaráda a přidej se k nám, budeme se na Tebe těšit!Důležité informace ke kurzu

Seznam termínů (od vidím do nevidím)

Pondělí - Pátek Město  Počet přihlášených / Kapacita kurzu
16.8. - 20.8.2021 Lazy pod Makytou 3/30

Materiály ke kurzu

 • Materiály obdržíš v průběhu kurzu

Doporučená literatura

 • Fyzika
 • Chemie
  • TÁBORSKÁ, Eva a Jaromír SLÁMA. Lékařská chemie I: obecná a anorganická chemie. 2., přeprac. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2005. ISBN 80-210-3790-3. online zde 
  • DOSTÁL, Jiří. Lékařská chemie II: bioorganická chemie. 2., zcela přeprac. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2005. ISBN 80-210-3789-X. online zde
  • MURRAY, Robert a spol. Harperova Biochemie. 4. vydání. Praha: H & H, 2002. 872 s. ISBN 80-7319-013-3.
 • Biologie
  • ZÁVODSKÁ, Radka. BIOLOGIE BUNĚK: základy cytologie, bakteriologie, virologie. 1. vyd. Praha: Scientia, 2006. ISBN 80-86960-15-3.
  • KOČÁREK, Eduard. Biologie člověka. Praha: Scientia, 2010. Biologie pro gymnázia. ISBN 978-80-86960-47-0.
  • KOČÁREK, Eduard. Genetika: obecná genetika a cytogenetika, molekulární biologie, biotechnologie, genomika. 2. vyd. Praha: Scientia, 2008. Biologie pro gymnázia. ISBN 978-80-86960-36-4.

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Objednávka

Zaujal vás tento přípravný kurz?
Pak už stači jen vyplnit objednávkový formulář.
Kde kurzy probíhají?

Praha - Brno - Ostrava - Bratislava - Plzeň - Hradec Králové - Olomouc - Žilina - Banská Bystrica - Košice