Letní škola

MUDRstart - Letní školaUvažuješ o studiu medicíny? Zajímá Tě, jak se na přijímačky připravit a ve kterých tématech ještě zabrat? Užij si s námi týden prázdnin v letní škole! Kurzy probíhají v ČR i na Slovensku. 

Podrobný harmonogram s místem konání zasíláme vždy v týdnu před začátkem daného termínu letní školy.

Během nadcházejících letních prázdnin, tedy v průběhu července a srpna 2024, budeme spouštět další ročník letní školy pro studenty středních škol o celkové časové dotaci 30 akademických hodin. Kurz přes letní prázdniny je určen především pro středoškoláky, kteří se chtějí hlásit na lékařské fakulty. Poznatky získané v letní škole ale uplatní student na kterékoliv lékařské, farmaceutické či veterinární fakultě v rámci ČR a Slovenska. 

Teoretická i praktická výuka v letní škole je členěna do 4 bloků zaměřujících se na probrání a pochopení souvislostí z biologie, biochemiefyziky a tzv. měkkých dovedností (příprava na pohovor, jak se správně učit atp.) a jejich praktické ověření a procvičení pomocí pracovních listů. V kurzu se potkáte s česky i slovensky mluvícími lektory, kteří jsou buď studenty medicíny nebo příbuzných oborů a předmětů nutných pro zvládnutí přijímacího řízení. Ke konci kurzu student celou látku může shrnout v hromadných přijímačkách nanečisto a porovnat tak síly s ostatními studenty.

Ke kurzu student dostane přístup do našeho e-learningu, kde nalezne všechny materiály, které ke studiu potřebuje. Student dostane také slevu na naše workshopy a přijímačky nanečisto, které během tohoto školního roku budeme pořádat. Slevu je možné uplatit po uhrazení celkové částky za celoroční přípravný kurz.

Aktuální termíny
Medicína, Farmacie, Veterina

Letní škola ONLINE 2024

ONLINE

Léto se blíží a spolu s ním tvá příprava a studium na medicíně. Přijď k nám v srpnu do letní školy a zažijte prázdniny jinak. A to i v ONLINE prostoru!

  • Termín kurzu : 05.08.2024 - 09.08.2024
  • Cena : 3999 Kč (160 EUR)

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace

Naše letní škola je založená na probírání těch nejdůležitějších kapitol ze stěžejních předmětů, které se Vám budou hodit na přijímačky a k ucelení představy o požadavcích na medicínu a příbuzné obory.

Pokud využijete naší letní školu pro středoškoláky, proberete stěžejní témata z fyziky, chemie a biologie spolu s jejich medicínskými aplikacemi a využitím na přijímačky.

Pokud již patříte mezi čerstvé prváky – mediky, budete se v letní škole pro mediky věnovat základům anatomie, lékařské terminologie, lékařské biologii i histologii.