Letní škola

MUDRstart - Letní školaLéto se blíží a Vaše přijímačky na vysněnou školu též… Využijte proto letní měsíce efektivně a získejte náskok v přípravě na lékařské fakulty v Česku nebo na Slovensku s naší letní školou pro budoucí mediky. Láká Vás LF Brno, Praha, Olomouc, Hradec Králové…? Žádný problém!

 

Harmonogram ke stažení ZDE

 

Během července a srpna 2018 spouštíme další ročník letní školy o celkové časové dotaci 30 akademických hodin. Od 3. do 14. září pak letní školu pro mediky. Kurz je určen jednak pro středoškoláky, kteří se chtějí hlásit na lékařské fakulty a také pro ty, kteří půjdou rovnou do prvního ročníku medicíny. Poznatky získané v letní škole uplatní student na kterékoliv lékařské, farmaceutické či veterinární fakultě v rámci ČR a Slovenska.

Teoretická i praktická výuka je členěna do 3 bloků zaměřujících se na probrání a pochopení souvislostí z biologie, biochemie a fyziky a jejich praktické ověření a procvičení pomocí pracovních listů.

Aktuální termíny
Medicína

Letní škola 2018

Praha, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Ostrava, Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Žilina

Léto se blíží spolu s ním Vaše příprava a studium na VŠ. Přijďte k nám do letní školy a zažijte léto jinak!                                                                                                                                                           

  • Termín kurzu : 01.07.2018
  • Cena : 3090 Kč (125 Eur)

Objednat Více informací
Medicína

Letní škola pro mediky 2018

Praha, Brno                                                               

Září se blíží a spolu s ním i Vaše první dny na vysněné lékařské fakultě. Přijďte k nám do letní školy a připravte se s námi na úspěšné zvládnutí prvního ročníku!                                                                                

  • Termín kurzu : 03.09.2018
  • Cena : 3090 Kč (125 Eur)

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace

Naše letní škola je založená na probírání těch nejdůležitějších kapitol ze stěžejních předmětů, které se Vám budou hodit na přijímačky nebo do prvního ročníku medicíny…

Pokud využijete naší letní školu pro středoškoláky, tak proberete stěžejní témata z  fyziky, chemie a biologie spolu s jejich medicínskými aplikacemi a využitím na přijímačky.

Pokud již patříte mezi čerstvé prváky – mediky, tak se budete věnovat základům anatomie, lékařské terminologie, biofyzice nebo i histologii a biologii. To ještě v závislosti na městě, kde si letní školu zvolíte.