Letní škola

MUDRstart - Letní školaUvažuješ o studiu medicíny? Zajímá Tě, jak se na přijímačky připravit a ve kterých tématech ještě zabrat? Užij si s námi týden prázdnin v letní škole! Kurzy probíhají v ČR i na Slovensku.

 

Harmonogram z léta 2018 ke stažení ZDE

 

Během letních prázdnin v příštím roce, tedy července a srpna 2019, spouštíme další ročník letní školy o celkové časové dotaci 30 akademických hodin. V září pak letní školu pro mediky. Kurz je určen jednak pro středoškoláky, kteří se chtějí hlásit na lékařské fakulty a letní škola pro mediky pak také pro ty, kteří půjdou rovnou do prvního ročníku medicíny. Poznatky získané v letní škole uplatní student na kterékoliv lékařské, farmaceutické či veterinární fakultě v rámci ČR a Slovenska.

Teoretická i praktická výukav letní škole je členěna do 3 bloků zaměřujících se na probrání a pochopení souvislostí z biologie, biochemie a fyziky a jejich praktické ověření a procvičení pomocí pracovních listů.

V letní škole pro mediky Tě zavedeme do tajů anatomie, latiny, histologie a lékařské biologie. Prozradíme Ti ověřené studijní návyky i odkud čerpat materiály. Nenech se na LF ničím překvapit a udělej si cestu za svým snem lehčí. Na nic nebudeš sám, se vším Ti pomůžeme. Máš naši podporu během celého svého studia. Jdeš teda do toho.

Jdeš do toho příští léto s námi?

Aktuální termíny

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace

Naše letní škola je založená na probírání těch nejdůležitějších kapitol ze stěžejních předmětů, které se Vám budou hodit na přijímačky nebo do prvního ročníku medicíny…

Pokud využijete naší letní školu pro středoškoláky, tak proberete stěžejní témata z  fyziky, chemie a biologie spolu s jejich medicínskými aplikacemi a využitím na přijímačky.

Pokud již patříte mezi čerstvé prváky – mediky, tak se budete věnovat základům anatomie, lékařské terminologie, lékařské biologii i histologii.