Letní škola

MUDRstart - Letní školaLéto se blíží a Vaše přijímačky na vysněnou školu též… Využijte proto letní měsíce efektivně a získejte náskok v přípravě na lékařské fakulty v Česku nebo na Slovensku s naší letní školou pro budoucí mediky. Láká Vás LF Brno, Praha, Olomouc, Hradec Králové…? Žádný problém!
 

Během července a srpna 2018 spouštíme další ročník letní školy jednak pro středoškoláky, kteří se chtějí hlásit na lékařské fakulty a i pro ty, kteří půjdou rovnou do prvního ročníku medicíny…

Aktuální termíny
Medicína

Letní škola 2018

  • Všechny

Léto se blíží spolu s Vašemi přijímačky

  • Cena kurzu : Zatím nestanovena

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace

Naše letní škola je založená na probírání těch nejdůležitějších kapitol ze stěžejních předmětů, které se Vám budou hodit na přijímačky nebo do prvního ročníku medicíny…

Pokud využijete naší letní školu pro středoškoláky, tak proberete stěžejní témata z  fyziky, chemie a biologie spolu s jejich medicínskými aplikacemi a využitím na přijímačky.

Pokud již patříte mezi čerstvé prváky – mediky, tak se budete věnovat základům anatomie, lékařské terminologie, biofyzice nebo i histologii a biologii. To ještě v závislosti na městě, kde si letní školu zvolíte.