Letní škola

MUDRstart - Letní školaUvažuješ o studiu medicíny? Zajímá Tě, jak se na přijímačky připravit a ve kterých tématech ještě zabrat? Užij si s námi týden prázdnin v letní škole! Kurzy probíhají v ČR i na Slovensku. 

Podrobný harmonogram s místem konání zasíláme vždy v týdnu před začátkem daného termínu letní školy.

Harmonogram kurzu 2021

Během nadcházejících letních prázdnin, tedy v průběhu července a srpna 2021, spouštíme další ročník letní školy pro studenty středních škol o celkové časové dotaci 30 akademických hodin. Kurz přes letní prázdniny je určen především pro středoškoláky, kteří se chtějí hlásit na lékařské fakulty. Poznatky získané v letní škole ale uplatní student na kterékoliv lékařské, farmaceutické či veterinární fakultě v rámci ČR a Slovenska. 

Teoretická i praktická výuka v letní škole je členěna do 4 bloků zaměřujících se na probrání a pochopení souvislostí z biologie, biochemiefyziky a tzv. měkkých dovedností (příprava na pohovor, jak se správně učit atp.) a jejich praktické ověření a procvičení pomocí pracovních listů. V kurzu se potkáte s česky i slovensky mluvícími lektory, kteří jsou buď studenty medicíny nebo příbuzných oborů a předmětů nutných pro zvládnutí přijímacího řízení. Ke konci kurzu student celou látku může shrnout v hromadných přijímačkách nanečisto a porovnat tak síly s ostatními studenty.

Ke kurzu student dostane přístup do našeho e-learningu, kde nalezne všechny materiály, které ke studiu potřebuje. Student dostane také slevu na naše workshopy a přijímačky nanečisto, které během tohoto školního roku budeme pořádat. Slevu je možné uplatit po uhrazení celkové částky za celoroční přípravný kurz.

Aktuální termíny
Medicína

Medicína - ZÁŽITKOVÝ KURZ

Lazy pod Makytou

Je tvým snem se stát lékařem? Chceš si vyzkoušet simulaci práce skutečného doktora? A chceš zakončit prázdniny v produktivním duchu? Rádi tě uvidíme na našem letním zážitkovém kurzu Medicína bez překážek!

  • Termín kurzu : 16.08.2021 - 20.08.2021
  • Cena : 4585 Kč (180 Eur)

Objednat Více informací
Medicína, Farmacie, Veterina

Letní škola 2021 ONLINE

ONLINE

Léto se blíží a spolu s ním Vaše příprava a studium na VŠ. Přijďte k nám v průběhu července až srpna do letní školy a zažijte prázdniny jinak! A to i v ONLINE prostoru!

  • Termín kurzu : 16.08.2021 - 20.08.2021
  • Cena : 3290 Kč (133 EUR)

Objednat Více informací
Medicína, Farmacie, Veterina

Letní škola 2021

Plzeň, Praha, Brno, Olomouc, Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, Košice

Léto se blíží a spolu s ním Vaše příprava a studium na VŠ. Přijďte k nám v průběhu července až srpna do letní školy a zažijte prázdniny jinak!   

  • Termín kurzu : 05.07.2021 - 27.08.2021
  • Cena : 3290 (133 EUR)

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace

Naše letní škola je založená na probírání těch nejdůležitějších kapitol ze stěžejních předmětů, které se Vám budou hodit na přijímačky a k ucelení představy o požadavcích na medicínu a příbuzné obory.

Pokud využijete naší letní školu pro středoškoláky, proberete stěžejní témata z fyziky, chemie a biologie spolu s jejich medicínskými aplikacemi a využitím na přijímačky.

Pokud již patříte mezi čerstvé prváky – mediky, budete se v letní škole pro mediky věnovat základům anatomie, lékařské terminologie, lékařské biologii i histologii.