Přednášky, besedy

MUDRstart - Přednášky, besedySpolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

 

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).

Aktuální termíny
Ostrava 18. 9. 2017
Místo: Klub Atlantik, Československých legií 7

Ostrava 18. 9. 2017

Od: 18.09.2017 18:00:00
Do: 18.09.2017 19:30:00

Popis: Bezplatná přednáška v neformálním prostředí kavárny o tom, jaké to je studovat medicínu (všeobecn&ea...

  • Cena: zdarma

Rezervovat

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace, jak probíhají workshopy.


Spolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

Smyslem přednášek je informování laické a odborné veřejností o současné vědě, a to nejen ze světa medicíny, ale i přírodních a společenských věd.

Besedy jsou určené pro studenty, co se rozhodují nad tím, zda jít studovat medicínu - především všeobecné a zubní lékařství. Na besedách se studenti dozví, co obnáší povolání lékaře a studium medicíny obecně. Zároveň studentům dáme užitečné tipy ke studiu a představíme inovativní vzdělávání značky MUDRstart. Konečně v diskusi se nás můžete zeptat na cokoliv, co souvisí se studiem medicíny a povoláním lékaře (zubaře). Besedy probíhají většinou v neformálním prostředí kaváren a konají se dvakrát do roka (začátek září a konec ledna).

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).