Přednášky, besedy

MUDRstart - Přednášky, besedySpolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

Na další besedy se můžete těšit v průběhu roku 2021/2022. Besedy o studiu medicíny se budou konat v ONLINE.

Je medicína již dlouho Vašim snem? Nebo o medicíně uvažujete a rádi byste věděli, jaké to doopravdy je studovat na lékařské fakultě? 

Připojte se a ptejte se studentů a lékařů, kteří přesně vědí, co skutečně znamená studium medicíny a zubního lékařství. Všichni jste srdečně zváni.

 

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).

Aktuální termíny

Beseda o medicíně - LF MU, LF UK v Plzni, 3. LF, Zubní LF MU

  • ONLINE

Zvažujete studium medicíny? Máte ale hromadu otázek, potřebujete se ujistit, že je to pro Vás to pravé?

Bezplatná beseda o studiu medicíny ONLINE se studenty LF na téma, jaké to je studovat medicínu, co obnáší práce lékaře a jak se úspěšně připravit na přijímací zkoušku na LF. Všichni, kdo koketují s myšlenkou studovat medicínu, jsou srdečně zváni!  

Budete mít jedinečnou příležitost zjistit více o studiu a studentském životě a poslechnout si výhody studia na všeobecném a zubním lékařství MU, LF UK v Plzni a 3. LF UK.

Zeptejte se studentů přímo a online na co jen chcete, odpověď dostanete okamžitě!

Odkaz pro připojení Vám zašleme na e-mail v den konání.

  • Termín : 23.03.2022 18:00
  • Cena : ZDARMA

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace, jak přednášku a besedy probíhají:


Spolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

Smyslem přednášek je informování laické a odborné veřejností o současné vědě, a to nejen ze světa medicíny, ale i přírodních a společenských věd.

Besedy jsou určené pro studenty, kteří se rozhodují nad tím, zda jít studovat medicínu - především všeobecné a zubní lékařství. Na besedách se studenti dozví, co obnáší povolání lékaře a studium medicíny obecně. Zároveň studentům dáme užitečné tipy ke studiu a představíme inovativní vzdělávání značky MUDRstart. Konečně v diskusi se nás můžete zeptat na cokoliv, co souvisí se studiem medicíny a povoláním lékaře (zubaře). Besedy probíhají většinou ONLINE a konají se dvakrát do roka (začátek září a konec ledna).

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).