Workshopy

MUDRstart - WorkshopyNaše workshopy jsou části našich celoročních přípravných kurzů na medicínu. Probírají se téma z fyziky, chemie nebo biologie. Volíme témata neproblematičtější pro přijímací řízení. Od listopadu 2018 se opět můžete těšit na témata nutná k přijímacímu řízení v podání zkušených lektorů.

Trvání naší přednášky je přibližně 3 hodiny, kam zahrnujeme také čas určený pro přestávku i prostor pro případnou diskusi. Přednáší vždy zkušení lektoři z našich řad, kteří mají mimořádnou schopnost zaujmout publikum.

Mimochodem témata pro naše workshopy si občas vybírají i studenti sami díky zpřístupněnému hlasování na Facebooku.

 

Před zahájením samotného workshopu dostane student naše unikátní přípravné materiály k tématům, kterým se na přednášce budeme věnovat. (jako je například nutná teorie, tipy na opakování nebo flash-kartičky... vždy záleží na předmětu a daném tématu, které je obsahem workshopu). Součástí přednášky je procvičování otázek podobných těm na přijímacím řízení. Studenti mohou mít možnost v rámci workshopu odpovídat na zobrazené otázky a ověřit si, že dané látce správně porozuměli. 

Aktuální termíny

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace


Před zahájením samotného workshopu dostane student naše unikátní přípravné materiály k tématům, kterým se na přednášce budeme věnovat. (jako je například nutná teorie, tipy na opakování nebo flash-kartičky... vždy záleží na předmětu a daném tématu, které je obsahem workshopu). Součástí přednášky je procvičování otázek podobných těm na přijímacím řízení. Studenti budou mít možnost v rámci workshopu odpovídat na zobrazené otázky a ověřit si, že dané látce správně porozuměli.