Workshopy

MUDRstart - WorkshopyWorkshopy probíhají ONLINE.

Naše workshopy jsou částí přípravných kurzů na medicínu. Probírají se témata z fyziky, chemie nebo biologie. Volíme poutavá a zároveň problémová témata pro přijímací řízení. Od prosince 2022 do začátku června 2023 se opět můžeš těšit na témata nutná k přijímačkám v podání zkušených lektorů. 

Jsi náš student? Využij zvýhodnně ceny workshopů! Slevu je možné uplatnit po uhrazení celkové částky za přípravný kurz (celoroční kurz, intenzivní kurz, letní škola a pomaturitní ročník).

Trvání workshopu je přibližně 3 hodiny, kam zahrnujeme také čas určený pro přestávku i prostor pro případnou diskusi. Přednáší vždy zkušení lektoři z našich řad, kteří Ti předají své nadšení pro zvolené téma! V případě souhrnného workshopu je délka trvání přibližně 6 hodin, kde jsou probrány vybrané kapitoly ze 3 stěžejních předmětů pro přijímací řízení. V rámci jednoho workshopu je vždy přednášen jeden předmět. 

Součástí workshopu je procvičování otázek podobných těm na přijímacím řízení. Studenti mohou mít možnost v rámci workshopu odpovídat na zobrazené otázky a ověřit si, že dané látce správně porozuměli. Po události máš možnost si probraná témata zopakovat v souhrnném testu na EDUZIO.COM.

Aktuální termíny

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace


Součástí workshopu je procvičování otázek podobných těm na přijímacím řízení. Studenti mohou mít možnost v rámci workshopu odpovídat na zobrazené otázky a ověřit si, že dané látce správně porozuměli.