Ondřej Zámečník

Ondřej Zámečník

O mně:Ondřej Zámečník

-- CEO MUDRstart

Ondřej je hnací motor celé firmy, udává směr vývoje a snaží se hledat nové cesty podnikání, které umožní současně růst jak studentům, tak i spolupracovníkům a obchodních partnerům. 

Absolvent Fakulty podnikatelské VUT v Brně, již v průběhu studia na střední škole si přivydělával doučováním přírodních věd – tak později vznikla myšlenka příravných kurzů na lékařské fakulty. Nikdy předtím nepracoval v žádné vzdělávací agentuře.

S bývalým spolužákem ze základní školy, který je vystudovaný právník a ekonom, společně podniká. Společně se věnují podnikání v „inovacích“ – zatímco Ondřej se věnuje vzdělávání, které je cílené převážně na „Československo“ a některé asijské státy, společník řídí český start-up v USA.

Značku MUDRstart Ondřej chápe jako most mezi zájemci o studium medicíny, mediky a lékaři a společně s anglickou mutací MEDICstart chce rozšiřovat služby jak v Československu, tak expandovat dále do zahraničí. Je nespokojený s dosavadní informační nepřehledností a chaotickým marketingem vysokých škol a chtěl by v tomto ohledu vytvořit prostředníka pro lepší komunikaci mezi studentem a školou.

Zajimavostí je, že Ondřej by se chtěl v budoucnu se svou přítelkyní, která pochází z Keni, věnovat i rozvojovým trhům ve východní Africe. Společně se zajímají i o Kiberu (jeden z největších slumů v Africe), kde společně podporují některé projekty a kde se chystají dělat sociologický výzkum.