Přednášky, besedy

MUDRstart - Přednášky, besedySpolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

Na další besedy se můžete těšit v průběhu břwzna až května. Besedy o studiu medicíny se budou konat v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

Je medicína již dlouho Vašim snem? Nebo o medicíně uvařujete a rádi byste věděli, jaké to doopravdy je studovat na lékařské fakultě? 

Přijďte a ptejte se studentů a lékařů, kteří přesně vědí, co skutečně znamená studium medicíny. Všichni jste srdečně zváni.

Všichni účastníci naší besedy obdrží ukázku přípravných materiálů. které mu pomohou nejen při studiu k přijímacímu řízení. 

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).

Aktuální termíny

STARÉ MĚSTO 4.2.2019

  • Staré Město

Beseda o štúdiu medicíny v Česku i na Slovensku určená len pre študentov Gymnázia Staré Město. Ako sa efektívne pripraviť na prijímačky a na čo si dávať pozor? Všetky Vaše otázky budú zodpovedané v meste: Staré Město dňa 4.2.2019! Vidíme sa!  

  • Termín : 04.02.2019 11:40
  • Cena : ZDARMA

Objednat Více informací

VRÁBLE 8.2.2019

  • Vráble

Beseda o štúdiu medicíny v Česku i na Slovensku určená len pre študentov Gymnázia Vráble. Ako sa efektívne pripraviť na prijímačky a na čo si dávať pozor? Všetky Vaše otázky budú zodpovedané v meste: Vráble dňa 8.2.2019! Vidíme sa! 

  • Termín : 08.02.2019 00:00
  • Cena : ZDARMA

Objednat Více informací

Proč přijít?

Přečtěte si, co o nás napsali naši spokojení studenti.

Základní informace, jak přednášku a besedy probíhají:


Spolupracujeme s několika neziskovými organizacemi, kterým pomáháme s jejich přednáškovou činností - např. Science Café Brno pomáháme s popularizací vědy.

Smyslem přednášek je informování laické a odborné veřejností o současné vědě, a to nejen ze světa medicíny, ale i přírodních a společenských věd.

Besedy jsou určené pro studenty, kteří se rozhodují nad tím, zda jít studovat medicínu - především všeobecné a zubní lékařství. Na besedách se studenti dozví, co obnáší povolání lékaře a studium medicíny obecně. Zároveň studentům dáme užitečné tipy ke studiu a představíme inovativní vzdělávání značky MUDRstart. Konečně v diskusi se nás můžete zeptat na cokoliv, co souvisí se studiem medicíny a povoláním lékaře (zubaře). Besedy probíhají většinou v neformálním prostředí kaváren a konají se dvakrát do roka (začátek září a konec ledna).

Přednášky a besedy jsou většinou bezplatné (nebo za symbolický poplatek).